Muzeum spotřebičů otevřeno

Muzeum spotřebičů dnes bylo na Ruzyni slavnostně otevřeno! Zhruba stovku pozvaných návštěvníků a zástupců médií stylově přivítala legendární televizní hlasatelka Marie Retková. Obecenstvo posléze zdravě nabudila nesmrtelná dvojice Marylin Monroe a Elvis Presley, s nimiž se mohl každý vyfotit. Elvis nadto ve svém neopakovatelném provedení přidal několik svých hitů. Velká chvíle na sebe nedala dlouho čekat: zástupci organizátorů, jednatel kolektivního systému ASEKOL Jan Vrba, vrchní ředitel divize Letecký obchod, provoz a řízení majetku Jiří Pos a Petr Nekuža z Technického muzea v Brně, přestřihli pásku a oficiálně tak zahájili expozici Muzeum spotřebičů. Poté už návštěvníci korzovali výstavou za poslechu neocenitelného doprovodu se zasvěceným výkladem Jiřího Macka z Technického muzea v Brně, který musel kolečko pro velký úspěch několikrát opakovat.

Po následující dva měsíce bude mít možnost shlédnout výstavu každý návštěvník Terminálu 2. Vstup je zdarma.