Ostraváci vzpomínají s Muzeem spotřebičů

Od začátku prázdnin zdobí ostravský Avion Shopping Park Muzeum spotřebičů, bude tam až do začátku srpna.

„Jde o zcela ojedinělou výstavu, ze které se osobně velmi těším a jsem ráda, že se nám ji podařilo v našem obchodním centru zrealizovat. Věřím, že kouzlo historie uprostřed moderní nákupní galerie pozitivně ovlivní i většinu návštěvníků, kterým pohled do minulosti nejen zpestří nakupování, ale možná i nadcházející letní dny,“ říká s úsměvem Kateřina Ježková, ředitelka Avion Shopping Parku v Ostravě, v němž budou historické exponáty vstaveny až do prvního srpnového týdne.

Na základě výstavy také začala firma ASEKOL s Avion Shopping Parkem jednat o možnosti dlouhodobější spolupráce v oblasti sběru elektroodpadu. Vůbec poprvé by se tak v Ostravě mohlo představit také tzv. EKO-CENTRUM! Jedná se o stacionární kontejnery, kam může běžný občan donést staré drobné elektrozařízení (počítačové myši, mobilní telefony, klávesnice, baterie, elektronické hračky, atp.). Kontejnery budou rozmístěny v obchodní galerii Avion Shopping Parku v Ostravě – Zábřehu.