Muzeum spotřebičů slavnostně otevřeno v Olomouc CITY

V útrobách Olomouc CITY byla dnes zahájena jedinečná expozice historických elektrických zařízení – Muzeum spotřebičů. Více než stovku exponátů budou moci návštěvníci obdivovat až do 19. září. Putovní výstavu do obchodního centra přivezla nezisková společnost ASEKOL, která organizuje sběr a recyklaci elektroodpadu, a Technické muzeum v Brně. Jejím smyslem je zpříjemnit návštěvníkům Olomouc CITY čas strávený při nakupování a také upozornit na nutnost třídění elektroodpadu v České republice. Muzeum spotřebičů letos již navštívilo Prahu, Brno, Zlín a Ostravu, kde se na něj přišlo podívat přes milion návštěvníků. Výstavu je možné zhlédnout po dobu otevíracích hodin Olomouc CITY, vstupné je zdarma.